Tijdschema, definitief

Definitieve programma

Zaterdag  14 november

Wielrennen

  • 08:00-09:00 uur      Ontvangst deelnemers (vliegbasis)
  • 09:00-09:15 uur      Briefing deelnemers (sportzaal vliegbasis)
  • 09:30 uur                 Gelegenheid tot verkennen parcours en warmrijden
  • 09:50 uur                 Niet meer mogelijk inrijronde te beginnen
  • 10:20 uur                 Deelnemers opstellen bij de start
  • 10:30 uur                 Eerste start
  • 10:50 uur                 Laatste start
  • 11:10 uur                 Laatste finish

Schaatsen

  • 13:00 uur               Ontvangst deelnemers die niet gefietst hebben (racketcentrum naast schaatsbaan Breda)
  • 13:15 uur               Ontvangst overige deelnemers (“fietsers”)
  • 13:20 uur               Briefing deelnemers in vergaderzaal Racketcentrum (naast schaatsbaan)
  • 14:00-14:15 uur    Inrijden
  • 14:15 uur               Baanverzorging, iedereen van het ijs
  • 14:45 uur               Start blok 1
  • 15:00 uur               Start blok 2
  • 15:15 uur               Start blok 3
  • 15:30 uur               Start blok 4
  • 15:45 uur               Start blok 5

Zondag 15 november

Hardlopen

  • 09:00 uur              Ontvangst deelnemers (Dudok, KMA)
  • 09:20 uur              Briefing deelnemers (aula bij Dudok)
  • 09:40 uur              Verplaatsing met pendelbus naar de start in het Mastbos
  • 10:00 uur              Alle lopers aangekomen in het Mastbos
  • 10:20 uur              Deelnemers bij de start
  • 10:30 uur              Start
  • 11:15 uur              Laatste finish
  • 11:30 uur             Verplaatsing met pendelbussen naar Dudok

Roeien

  • 13:00 uur              Briefing deelnemers (aula bij Dudok)
  • 13:15 uur              Vlotten geopend
  • 14:15 uur              Vlotten gesloten
  • 14:50 uur              Alle boten achter de startlijn
  • 15:00 uur              Start
  • 15:30 uur              Vlotten open
  • 16:15 uur              Vlotten gesloten
  • 17:00 uur              Uitslag & prijsuitreiking